divendres, 3 de juny de 2016

Proves d'accés: horaris i aules dia 27 de juny. Especialitat instrumental i 1a vista. Tribunals.


COMPOSICIÓ DELS TRIBUNALS PAEP 2016 /2017
1ª CONVOCATÒRIA DE JUNY

Prova: Especialitat instrumental-1ª Vista: 27/06/2016

ESPECIALITAT
PROFESSORAT
HORA
LLOC DE REALITZACIÓ DE LES PROVES
ESCALFAMENT
Trompa
Vicent Asensi
Diego Ninyerola
Juan Ángel Moltó
Supl: Raúl Balaguer
10:00h
Auditori (1er pis)
Camerinos
Tuba-Bombardí
Juan Ángel Moltó
Diego Ninyerola
Batiste Bernat
Supl: Raúl Balaguer
11:00
Auditori (1er pis)
Camerinos
Trompeta
Batiste Bernat
Diego Ninyerola
Raul Balaguer
Supl: Juan Ángel Moltó
12:00h
Auditori (1er pis)
Camerinos
Trombó
Vicent Asensi
Diego Ninyerola
Juan Ángel Moltó
Supl: Batiste Bernat
12:30h
Auditori (1er pis)
Camerinos

ESPECIALITAT
PROFESSORAT
HORA
LLOC DE REALITZACIÓ DE LES PROVES
ESCALFAMENT
Piano
Toni Soriano
Jose Luis Capella
Estefanía Zarzo
Supl: José Ibáñez
10:00h
Aula 8 (2n pis)
Aula 7 (2n pis)
Contrabaix
Estefanía Zarzo
Yasmina Navarro
Toni Soriano
Supl: Pepe Garcés
11:00h
Aula 8 (2n pis)
Aula 6 (2n pis)
Violoncel
Jaume Doménech
Estefanía Zarzo
Ernesto Parralejo
Supl: Jose Luis Capella
11:30h
Aula 8 (2n pis)
Aula 6 (2n pis)
Violí
Estefanía Zarzo
Pepe Garcés
Ernesto Parralejo
Supl: Jose Luis Capella
12:00h
Aula 8 (2n pis)
Aula 6 (2n pis)

ESPECIALITAT
PROFESSORAT
HORA
LLOC DE REALITZACIÓ DE LES PROVES
ESCALFAMENT
Percussió
Daniel Torres
Andrea Arrué
Vanessa Pons
Supl: Míriam Montañana
10:00h
Sala d´Assajos (Soterrani)
Aula de percussió
(Soterrani)
Flauta Travessera
Daniel Torres
Andrea Arrué
Vanessa Pons
Supl: Míriam Montañana
11:00h
Sala d´Assajos (Soterrani)
Aula 1
(Planta baixa)

ESPECIALITAT
PROFESSORAT
HORA
LLOC DE REALITZACIÓ DE LES PROVES
ESCALFAMENT
Fagot
Pep Domínguez
Rubén Ramos
Alba Yago
Supl: Jose Puchol
10:00h
Aula 15 (3r pis)
Aula 9
(3r pis)
Clarinet
Pep Domínguez
Rubén Ramos
Alba Yago
Supl: Jose Puchol
10:30h
Aula 15 (3r pis)
Aules 12 i 13
(3r pis)

ESPECIALITAT
PROFESSORAT
HORA
LLOC DE REALITZACIÓ DE LES PROVES
ESCALFAMENT
Oboé
Jose Luis Garrido
Jose Carlos H. Alarcón
Paco Maxtell
Supl: Inma Fraile
10:00h
Aula 18 (3r pis)
Aula 20
(3r pis)
Saxòfon
Jose Luis Garrido
Jose Carlos H. Alarcón
Paco Maxtell
Supl: Inma Fraile
11:00h
Aula 18 (3r pis)
Aula 20
(3r pis)


Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada