dijous, 11 de setembre de 2014

Horaris Música de Cambra 2014-2015


Ensemble de saxos

Professor: Pep Domínguez Martín
Horari: dimecres 18’30-19’30h.


Alumne/a
Curs
Alcantud Reales, Borja
3r
Benlloch López, Carlos
3r
Castillo Navarro, Carlos
3r
Crespo Contelles, Sergi
3r
Guardiola Teruel, Mar
3r
Betoret Zarzo, Carlos
4rt
Gimeno Gómez, Aitana
4rt
Guillen Mitrugno, Cesare
4rt
Balaguer Calaforra, Ivan
Domínguez  Calaforra, Àngel
Mínguez Moreno, Sergio
Camacho Roda, Fernando
Feltrer Montesinos, Manel
Ortíz Balaguer, Silvia

Grup de percussió

Professor: José Manuel Ibáñez Hurtado
Horari: dijous 18’30-19’30h.

Alumne/a
Curs
Tortajada Escrig, Luis Miguel
3r
Díaz García, Jonathan
4rt
Doménech Montesinos, Jose Vicente
4rt
Exojo Trujillo, Sara
4rt
Luz Gea, Miguel Ángel
4rt
Rodrigo Gijón, Carlos
Valdés Sanmiguel, Mª Teresa
Faus Cervera, Borja

Quintet de clarinets

Professor: Javier Doménech Llosà
Horari: divendres 17’30-18’30h.

Alumne/a
Curs
Almela Romero,  Elena
3r
Barberà Faus, Victor
3r
Coll Bernat, José
3r
Monzó Zorrilla, Fernando
3r
Domingo Fernández, Ximo
3r


Trio de flautes

Professor: José Carlos Hernández Alarcón
Horari: *

Alumne/a
Curs
Cabedo Cervera, Maria
3r
Morales Monrabal, Alex
3r
Segarra Renovell, Isabel
3r


Trio clarinet, cello i piano

Professor: Jaime Doménech Fernández
Horari: dijous 16’30-17’30h.

Alumne/a
Especialitat
Curs
Almela Romero, Gema
Clarinet
4t
Villanueva Castillo, Jordi
Cello
4t
Martínez del Toro, Ana
Piano
4t
Trio Clarinet, Cello i piano

Professor: Jaime Doménech Fernández
Horari: divendres 18’30 -19’30h

Alumne/a
Especialitat
Curs
Crespo Contelles, Lidia
Clarinet
García Costa, Beatriz
Cello
García Sancho, Carlos
Piano
4t


Trio fusta i piano

Professor: Vanessa Pons Placer
Horari: dimecres 18’30 -19’30h

Alumne/a
Especialitat
Curs
Valdes Sanmiguel, Gloria
Flauta
Benítez García, Adrián
Oboè
Genovard Tarazaga, Claudia
Clarinet
Obszarny Llosá Adriana
Piano


Trio fusta + piano

Professor: Vanessa Pons Placer
Horari: dilluns 20’30 - 21’30h

Alumne/a
Especialitat
Curs
Brell Gimeno, Sheila
Oboè
4t
Martínez Queralt, Miguel Àngel
Flauta
4t
Balaguer Pérez, Lucia
Clarinet
4t
Robledo García, Rosa María
Piano
4t

Trio fusta + piano

Professor: Vanessa Pons Placer
Horari: dilluns 16’30 -17’30h

Alumne/a
Especialitat
Curs
Blay Pereira, Mariano Blay
Oboè
3r
Zarzo Baixauli, Carmen
Flauta
4t
Lozano Zarzo, Arantxa
Clarinet
4t
Ruiz Aparicio, Francisco
Piano
4t


Trio fusta + piano

Professor: Vanessa Pons Placer
Horari: dilluns 20’30 -21’30h

Alumne/a
Especialitat
Curs
Ruix Calaforra, Sara
Clarinet
4t
Gascó Martín, Joan
Piano
3r
Lara Domínguez, Paula
Oboè
4t
Ramada Romero, Mª Mercedes             
Flauta
3r


Quintet metall

Professor: Raúl Balaguer Casanova
Horari: dimecres 18’30 -19’30h

Alumne
Especialitat
Curs
Puchol Llopis, Sergio
Trombó
Balaguer Puertes, Alejandro
Trompeta
Martínez Linares, Ismael
Tuba
4t
Mateu Picher, David
Trompeta
Asensi Ibáñez, Marc
Trompa

Trio  de trompes

Professor: Raúl Balaguer Casanova
Horari: dilluns 18’30 -19’30h

Alumne
Curs
Pérez Pedraza, Ángel
Gimeno Olazarán, Adrian
Bautista Nadales, Cristian
4r


Ensemble de trompetes

Professor: Raúl Balaguer Casanova
Horari: dimecres 17’30 -18’30h

Alumne
Curs
Ortiz Balaguer, Domingo
4t
Català Escamilla, Arturo
4t
Cañadas Berga, Jose Manuel
4t
Barona Cervera,  Jaume
4t
Núñez Montañana, Sergio
3r
Ferrer Campos, Carlos
3r


Duo Tubes + 1 piano

Professor: Vicente Asensi Máñez
Horari: *

Alumne/a
Especialitat
Curs
Martinez Coll, Ismael
Tuba
4t
Martínez Coll, Vicente
Tuba
4t
Arrué Faus, Juan Maria
Piano
3r


Trio Oboè, Trompa i Piano

Professor: Rodrigo García Navarro
Horari: dilluns 19'30h

Alumne
Especialitat
Curs
Bernat  Sanchís, Iago
Trompa
March Cervera, Guillem
Piano
Asensi Bernal, Francesc
Oboè


2 Oboes + 1 piano

Professor:  Rodrigo García Navarro
Horari: dimecres 17'30h

Alumne
Especialitat
Curs
Martínez Domingo, Carmen
Oboè
3r
Damià Escrig, Ana
Oboè
3r
Lara Domínguez, Paula
Piano
4t

Orquestra/Banda           

Professor: Pep Domínguez Martín
Horari: dimecres 20h-21h

Alumne
Especialitat
Curs
Luengo Arrué,Guillermo
Piano
4t

*Els alumnes dels grups que no tenen horari assignat seran informats de l’hora de Música de Cambra abans d’elegir l’horari d’instrument. 





Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada